Donacije

Udruga Čovjek i ASP su u potpunosti voluntaristički projekti. Oni u kojima ima jako mnogo posla i nikakve zarade. Kompletne informacije, strukturu, web, dokumente i još tonu dodatnog posla koji se nigdje ne vidi napravili su potpuno besplatno tek par ljudi.

Ovaj projekat je društveni projekt koji može imati izvanredne učinke i nevjerojatan potencijal, ali samo ako se nađe što je moguće veći broj ljudi koji su spremni radom, prilozima u svakakvom obliku pomoći ovoj relativno mladoj udruzi.

Nema velike pameti. Što bude više članova i donatora i želje za zajedničkim djelovanjem to će projekt biti snažniji i djelotvorniji.

Možete donirati u materijalu ili u novcu:

Za sve donacije smo priremili ispravnu dokumentaciju da sve bude po p.s.-u

Ukoliko tko ima adekvatan prostor od 30 m2 na više i spreman ga je dati na korištenje na području Zagreba i Splita (moguće i u drugim mjestima) neka se javi na e-mail.

Dokumentacija:

Zamolba za donaciju firme

Ugovor o darovanju za firme

Odluka o darovanju za firme